KONST / Litografier / Färglitografi 17454239
nr 1745 4239
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Signerad, numrerad 8/175, Musse. Färglitografi, bildmått: 20x15,5, yttermått inklusive ram: 40x34 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 december 2025
kl 19:03:46
1/12 16:40:45
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg