KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9939384

nr 993 9384

Etsning

Signerad, Hamburg, motivet: 21x31

Utrop:

500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 9 november 2015
kl 20:37:16