KONST / Litografier / Färglitografi 12421039
nr 1242 1039
Owe Gustafson
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 69/70. Motivet: 68x48 cm
Owe Gustafson, svensk konstnär född 1940.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:51:17
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
18 mar