KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6046018

nr 604 6018

Blandteknik

signerad, flicka med spelkort, 58x43

Utrop:

100 kr

Såld:

2.300 kr

måndag 12 oktober 2009
kl 20:06:19