MÖBLER / Bord / Skrivbord 9713586
nr 971 3586
Skrivbord
50-tal, längd: 140 cm, djup: 65 cm, höjd: 79 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 juli 2015
kl 18:46:16
150 kr
200 kr