KONST / Litografier / Serigrafier 16337214
nr 1633 7214
Ron Lior
(f. 1971), Sverige
Serigrafier, 2 st, Kvinnor. Signerad, numrerad 177/250. Silkscreen, Silkscreen, bildmått: 85x55 cm, yttermått inklusive ram: 92x62 cm
Ron Lior, bildkonstnär född 1971.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 juli 2024
kl 18:29:10
24/7 21:20:52