KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14225315

nr 1422 5315

Halling, Utsikt Norr Mälarstrand. Signerad, -34. Olja på pannå, 36x49, yttermått inklusive ram: 47x61 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 27 september 2021
kl 19:28:55

  • Tema
  • 27 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm