ÖVRIGT / Diverse / Rökelsekar 8012277
nr 801 2277
Rökelsekar
Tempellejon, Asien, brons, längd: 25, höjd: 17
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 14 januari 2013
kl 20:57:52
700 kr
700 kr