KONST / Litografier / Litografier 16914451
nr 1691 4451
Olivier Herdies
(1906-1993), Sverige
2 st, Signerad, numrerad 42/125 respektive 43/125. Litografier, yttermått inklusive ram: 65x46 cm
Olivier Herdies, belgisk-svensk bildkonstnär född i Bryssel 1906, död 1993 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 mars 2025
kl 20:35:29
31/3 11:14:20
Olivier Herdies
Läs mer om Olivier Herdies