ART / Oil paintings / Oil painting 17493062

nr 1749 3062

OIL PAINTING

Else Hermansson (1900-1997), Sweden. Signed, harvest time. Oil on canvas, 50x60, unframed,

Else Hermansson (1900-1997), Sverige. Signerad, skördetid. Olja på duk, 50x60, oramad

Yes

600

SEK 600

Monday December 8 2025
at 19:56:15

  • Thema-auction
  • Dec 8

Kvinnliga Konstnärer

Read more about Kvinnliga Konstnärer