ART / Lithographs / Litographs 12332059
nr 1233 2059
LITOGRAPHS
3 pcs, Christian Berg, Paris 1928, lösa blad, PT, sheet: 55x45,
3 st, Christian Berg, Paris 1928, lösa blad, PT, bladets mått: 55x45
1000
SEK 700
Monday February 4 2019
at 20:02:22
3/2 08:47:47