SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Saltkar 12144718

nr 1214 4718

Saltkar

Ett par, 1800-tal, vitmetall (ej stämplar), med hänklar. Längd: 8, höjd: 6-9 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

450 kr

måndag 29 oktober 2018
kl 19:17:18