SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Saltkar 12144718
nr 1214 4718
Saltkar
Ett par, 1800-tal, vitmetall (ej stämplar), med hänklar. Längd: 8, höjd: 6-9 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 19:17:18
400 kr