KONST / Litografier / Serigrafi 12422087

nr 1242 2087

Maria Manuela Vintilescu

(f. 1959), Sverige

Serigrafi, Maria Manuela Vintilescu (f. 1959). Signerad, numrerad HC 14/20. Bladets mått: 50x70 cm

Maria Manuela Vintilescu, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1959.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:48:10

  • Tema
  • 18 mar

Maria Manuela Vintilescu

Läs mer om Maria Manuela Vintilescu