FURNITURE / Tables / Pedestal 8816530
nr 881 6530
PEDESTAL
stenskivor, height: 77, wear, damages.
stenskivor, höjd: 77
Condition: slitage, skador
SEK 800
Monday Mars 17 2014
at 19:25:36
100 kr
500 kr
250 kr
500 kr
600 kr
700 kr
700 kr