KONST / Litografier / Litografi 17515209

nr 1751 5209

Litografi

efter B Buffet, Paris, DJ, signerat i tryckplåt. Bildmått: 47,5x68 cm, yttermått inklusive ram: 62x82. Ej signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 december 2025
kl 19:30:51

15/12 15:15:17 1      Vinnande bud