ART / Sculptures and works of art / Sculpture 6332503

nr 633 2503

SCULPTURE

Elfven, bull, length: 28, wear, damages.

Elfven, Tjur, längd: 28

Condition: slitage, skador

100

SEK 100

Monday April 5 2010
at 19:43:40

2/4 21:59:19 1      Vinnande bud