MÖBLER / Skåp & hyllor / Pottskåp 8995463
nr 899 5463
Pottskåp
1880-tal, Stenskiva, längd: 41, djup: 35, höjd: 76
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 9 juni 2014
kl 19:08:36
9/6 11:12:59
9/6 18:52:00
150 kr