![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ÖVRIGT / Diverse / Papperskorg 9614064
*
nr 961 4064
Papperskorg
1950-tal, höjd: 39 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 20:17:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/5 22:05:29
1
100 kr
8/5 11:38:10
2
150 kr
10/5 14:35:01
3
Vinnande bud
11/5 16:21:47
4
250 kr
11/5 16:21:47
3
300 kr (Budbetjänt)
11/5 20:12:00
5
350 kr
11/5 20:12:00
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: papperskorg
-
6148 Ankare
Järn. Höjd: 105 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:24
-
5309 Askfat
på ställning, 1950-tal. Höjd: 80 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:53
-
6217 Bricka
+ 2 tabletter+ 6 tabletter
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:43
-
6068 Hänglås
2 st, Polhem, metall. Längd: 10 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:28
-
4190 Hänglås
Antikt, järn. Med nyckel, Längd: 26 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:05
-
6218 Lampskärmar
3 st, Firma Svenskt Tenn
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:45
*
Papperskorg
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4064
Papperskorg
1950-tal, höjd: 39 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/5 22:05:29 | 1 | 100 kr |
8/5 11:38:10 | 2 | 150 kr |
10/5 14:35:01 | 3 | Vinnande bud |
11/5 16:21:47 | 4 | 250 kr |
11/5 16:21:47 | 3 | 300 kr (Budbetjänt) |
11/5 20:12:00 | 5 | 350 kr |
11/5 20:12:00 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{E50141FC-7F52-4FEA-9C5D-4633C3A56C1C}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: papperskorg
-
6148 Ankare
Järn. Höjd: 105 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:24 -
5309 Askfat
på ställning, 1950-tal. Höjd: 80 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:53 -
6217 Bricka
+ 2 tabletter+ 6 tabletter
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:43
-
6068 Hänglås
2 st, Polhem, metall. Längd: 10 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:28 -
4190 Hänglås
Antikt, järn. Med nyckel, Längd: 26 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:05 -
6218 Lampskärmar
3 st, Firma Svenskt Tenn
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:45