KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16358234
nr 1635 8234
Eric Rhönnstad
(1909-1980), Sverige
Oljemålning, Vinterlandskap med solnedgång. Signerad, daterad 1971. Olja på duk, 45x53 cm, yttermått inklusive ram: 57x66 cm
måndag 12 augusti 2024
kl 20:02:42
Eric Rhönnstad
Läs mer om Eric Rhönnstad