FURNITURE / Tables / Matbord med låda 13016435

nr 1301 6435

Matbord med låda

1960s, teak, med klaff, Gärsnäs. Length: 128 + 45, width: 75 cm, height: 72 cm, wear, damages.

1960-tal, teak, med klaff, Gärsnäs. Längd: 128 + 45, djup: 75 cm, höjd: 72 cm

Condition: slitage, skador

800

SEK 900

Monday January 20 2020
at 20:03:04