![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 8001010
*
nr 800 1010
Bo Örn
(f. 1949), Sverige
Färglitografi , Bo Örn (f. 1949), 12/290, Komposition, motivets mått: 41 x 33
Bo Örn, född 1949 utanför Wasa i Finland, uppväxt i Sverige, målare, tecknare, grafiker och musiker.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 januari 2013
kl 17:13:46
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/12 10:34:00
1
100 kr
2/1 02:27:38
2
150 kr
6/1 00:55:16
3
250 kr
6/1 16:02:57
4
Vinnande bud
7/1 16:21:41
3
350 kr
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Bo Örn
Bo Örn, född 1949 utanför Wasa i Finland, uppväxt i Sverige, målare, tecknare, grafiker och musiker.
Läs mer om Bo Örn
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bo örn färglitografi grafik komposition litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:10
-
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:49
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08
*
Bo Örn
Bo Örn, född 1949 utanför Wasa i Finland, uppväxt i Sverige, målare, tecknare, grafiker och musiker.
Läs mer om Bo Örn
nr 800 1010
Bo Örn
(f. 1949), Sverige
Färglitografi , Bo Örn (f. 1949), 12/290, Komposition, motivets mått: 41 x 33
Bo Örn, född 1949 utanför Wasa i Finland, uppväxt i Sverige, målare, tecknare, grafiker och musiker.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 7 januari 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
28/12 10:34:00 | 1 | 100 kr |
2/1 02:27:38 | 2 | 150 kr |
6/1 00:55:16 | 3 | 250 kr |
6/1 16:02:57 | 4 | Vinnande bud |
7/1 16:21:41 | 3 | 350 kr |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Bo Örn
Bo Örn, född 1949 utanför Wasa i Finland, uppväxt i Sverige, mÃ¥lare, tecknare, grafiker och musiker.Läs mer om Bo Örn
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bo örn färglitografi grafik komposition litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:18 -
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:10 -
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:49 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08