ART / Lithographs / Litographs 9344152
*
nr 934 4152
LITOGRAPHS
4 pcs, A Bonniers förlag Stockholm,
4 st, A Bonniers förlag Stockholm
Estimate:
600
Sold:
SEK 450
Auction date:
Monday January 12 2015
at 18:42:26
- Bid history
Time
Bidder
Bid
3/1 10:46:00
1
100 kr
6/1 18:42:20
2
400 kr
7/1 22:39:31
3
200 kr
7/1 22:39:31
2
250 kr (Robot)
12/1 17:47:50
4
300 kr
12/1 17:47:50
2
350 kr (Robot)
12/1 17:51:30
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
Jan 12
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Read more about e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier
-
5092 LITOGRAPH IN C..
3 pcs, uniform pictures, outer dimensions includin..//
Present: SEK 100
Auction ends
today
17 juni at 18:31
-
5012 LITOGRAPH IN C..
Anders Fogelin (1933-1982), Sweden. Signed, dated ..//
Auction ends
today
17 juni at 20:58
-
5019 LITOGRAPH IN C..
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sweden. Signed, numb..//
Present: SEK 300
Auction ends
today
17 juni at 19:47
-
5020 LITOGRAPH IN C..
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sweden. Signed, numb..//
Auction ends
today
17 juni at 19:47
-
2135 LITOGRAPH IN C..
Berta Hansson (1910-1994), Sweden. Signed, numbere..//
Auction ends
today
17 juni at 19:58
-
2129 LITOGRAPH IN C..
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Composition. S..//
Present: SEK 100
Auction ends
today
17 juni at 20:09
*
LITOGRAPHS
Läs om budbetjänten
Read more about e-auktion
nr 934 4152
LITOGRAPHS
4 pcs, A Bonniers förlag Stockholm,
4 st, A Bonniers förlag Stockholm
Estimate: | 600 |
---|---|
Sold: | SEK 450 |
Auction date: |
Monday January 12 2015 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
3/1 10:46:00 | 1 | 100 kr |
6/1 18:42:20 | 2 | 400 kr |
7/1 22:39:31 | 3 | 200 kr |
7/1 22:39:31 | 2 | 250 kr (Robot) |
12/1 17:47:50 | 4 | 300 kr |
12/1 17:47:50 | 2 | 350 kr (Robot) |
12/1 17:51:30 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
Jan 12
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Read more about e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier
-
5092 LITOGRAPH IN C..
3 pcs, uniform pictures, outer dimensions includin..//
Present: SEK 100
Auction ends
today
17 juni at 18:31 -
5012 LITOGRAPH IN C..
Anders Fogelin (1933-1982), Sweden. Signed, dated ..//
Auction ends
today
17 juni at 20:58 -
5019 LITOGRAPH IN C..
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sweden. Signed, numb..//
Present: SEK 300
Auction ends
today
17 juni at 19:47
-
5020 LITOGRAPH IN C..
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sweden. Signed, numb..//
Auction ends
today
17 juni at 19:47 -
2135 LITOGRAPH IN C..
Berta Hansson (1910-1994), Sweden. Signed, numbere..//
Auction ends
today
17 juni at 19:58 -
2129 LITOGRAPH IN C..
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Composition. S..//
Present: SEK 100
Auction ends
today
17 juni at 20:09