MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå med klaffar 15978414

nr 1597 8414

Byrå med klaffar

1800-tal, England. Längd: 46 + 2x22, djup: 40 cm, höjd: 75 cm

Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 12 februari 2024
kl 18:30:08