![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 9614049
*
nr 961 4049
Fåtölj
1960-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 19:04:49
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/5 16:45:26
1
100 kr
10/5 10:36:38
2
Vinnande bud
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fåtölj karmstol karmstolar stol stolar
-
5220 Clubfåtölj
Läder, nitar i trä
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:54
-
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Aktuellt bud: 5.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:14
-
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:06
-
5199 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Farmor
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:50
-
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:35
-
5254 Fåtölj
Pernilla, med fotpall, Bruno Mathsson (1907-1988),..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:41
*
Fåtölj
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4049
Fåtölj
1960-tal
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/5 16:45:26 | 1 | 100 kr |
10/5 10:36:38 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{E50141FC-7F52-4FEA-9C5D-4633C3A56C1C}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fåtölj karmstol karmstolar stol stolar
-
5220 Clubfåtölj
Läder, nitar i trä
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:54 -
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Aktuellt bud: 5.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:14 -
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:06
-
5199 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Farmor
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:50 -
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:35 -
5254 Fåtölj
Pernilla, med fotpall, Bruno Mathsson (1907-1988),..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:41