MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 11299414
nr 1129 9414
Byrå
1890-tal, Furu, längd: 81 cm, djup: 48 cm, höjd: 95 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 september 2017
kl 20:32:53
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)