GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 13395199
nr 1339 5199
Tallrikar
2 st, Kina, 1700-1800-tal. Diameter: 23,5cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 augusti 2020
kl 19:55:53
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)