KONST / Litografier / Färglitografi 16737049
nr 1673 7049
Camilla Pyk
(f. 1966), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad EA, mm;30x23 cm, yttermått inklusive ram: 67x58 cm
Camilla Pyk, svensk målare och grafiker född 1966 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 januari 2025
kl 18:35:25
20/1 10:16:32