FURNITURE / Tables / What-not 9838516

nr 983 8516

WHAT-NOT

Kina, Porslinsskivor, längd: 48 cm, djup: 37 cm, höjd: 71 cm, slitage, skador.

Kina, Porslinsskivor, längd: 48 cm, djup: 37 cm, höjd: 71 cm

Condition: slitage, skador

600

SEK 500

Monday September 28 2015
at 18:05:04