FURNITURE / Tables / Coffee table 15307041
nr 1530 7041
COFFEE TABLE
Johannes Andersen, Trensum, no signature, Teak och teakfanér. Skiva med svängd form. Width: 155. Cm. Width: 72. Cm, height: 39 cm, wear, damages, missfärgningar.
Johannes Andersen, Trensum, ej signerad, Teak och teakfanér. Skiva med svängd form. Bredd: 155. Cm. Bredd: 72. Cm, höjd: 39 cm
Condition: slitage, skador, missfärgningar
1500
SEK 1100
Monday Mars 27 2023
at 19:32:40
24/3 20:13:48
1.000 kr
27/3 19:16:12