KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914064
nr 1391 4064
Kai Piehl. Signerad, daterad 1963. Olja på duk, 59x53, yttermått inklusive ram: 62x56 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 19 april 2021
kl 19:28:42
300 kr
800 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.500 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr