FURNITURE / Tables / Table 10548039
nr 1054 8039
TABLE
19th century, England, Utdragbara träskivor för glas, length: 53 cm, width: 34 cm, height: 73 cm, wear, cracks.
1800-tal, England, Utdragbara träskivor för glas, längd: 53 cm, djup: 34 cm, höjd: 73 cm
Condition: slitage, spricka/ sprickor
600
SEK 400
Monday September 5 2016
at 18:43:25
30/8 11:29:57
350 kr
5/9 18:38:25