KONST / Skulptur & konsthantverk / Prydnadskanna + kanna 8091557
nr 809 1557
Prydnadskanna + kanna
Saltgods, höjd: 27 - 50
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 februari 2013
kl 20:55:57
200 kr
200 kr
250 kr