ART / Lithographs / Litograph in colors 7234006
nr 723 4006
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Bengt Lindström (1925-2008), 127/150, motivets mått: 72x53, ramens yttermått: 83x64 cm,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Bengt Lindström (1925-2008), 127/150, motivets mått: 72x53, ramens yttermått: 83x64 cm
Bengt Lindström, born 1925, dead 2008, Swedish painter and draughtsman.
2000
SEK 1400
Monday October 31 2011
at 18:47:46
1.100 kr
1.300 kr
1.300 kr
- Thema-auction
Bengt Lindström
Read more about Bengt Lindström