GLASS & CERAMICS / Ceramics / Bowl + dish 7641412

nr 764 1412

BOWL + DISH

2 parts, China, Dia15-20, wear, damages.

2 delar, Kina, Dia15-20

Condition: slitage, skador

300

SEK 450

Monday June 11 2012
at 17:04:51