MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 5704562

nr 570 4562

Byrå

1800-tal, längd: 100, djup: 55, höjd: 83

Kondition: slitage

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 9 mars 2009