FURNITURE / Tables / Writing desk 15328147

nr 1532 8147

WRITING DESK

1930s, functional style, Strålrör & svartlackerat trä. Length: 140 cm, width: 70 cm, height: 72 cm, , key

1930-tal, Funkis, Strålrör & svartlackerat trä. Bredd: 140 cm. Djup: 70 cm, höjd: 72 cm, nyckel

Condition: slitage, skador

3000

SEK 5800

Monday April 3 2023
at 20:52:58