MISCELLANEOUS / Rugs / Shawl 6013407

nr 601 3407

SHAWL

at the turn of the century 1900, 142x266, wear, damages.

Sekelskifte 1900, 142x266

Condition: slitage, skador

300

SEK 400

Monday September 28 2009
at 17:36:15

24/9 21:27:09 1      350 kr
27/9 00:26:31 2      Vinnande bud