MISCELLANEOUS / Toys / Toy 14456156
nr 1445 6156
TOY
Pluto, 20th century. Height: 20cm, wear, damages.
Pluto, 1900-tal. Höjd: 20cm
Condition: slitage, skador
600
SEK 1000
Monday January 31 2022
at 20:45:48
300 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Robot)
600 kr
600 kr (Robot)
700 kr
800 kr
900 kr