KONST / Litografier / Färglitografi 13557134
nr 1355 7134
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 92/460,1978. Motivet: 36x27cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:27:20
19/10 16:12:59
700 kr
19/10 18:22:20
19 okt