GLASS & CERAMICS / Ceramics / Tallrikar 3988247
nr 398 8247
Tallrikar
Lenght: ()
5 st. Def, Holland, 1800-tal, fajans, (skador)
300
SEK 350
Monday February 27 2006
at 16:00:00
300 kr