MÖBLER / Bord / Skrivbord 11676376

nr 1167 6376

Skrivbord

omkring sekelskiftet 1900, längd: 118 cm, djup: 58 cm, höjd: 75 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 5 mars 2018
kl 20:14:22