KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13015299
nr 1301 5299
Gustav Adon Johansson
(1922-1998), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Fåglar, Talgoxe & Entita. Signerad. Olja på duk, 45x37 cm respektive 37x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 januari 2020
kl 20:32:19
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)