KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14046020

nr 1404 6020

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, kopia, kvinnoporträtt, Charlotte Emerentze Emerentia von Raben. Olja på duk, 76x61cm, yttermått inklusive ram: 95x80cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 21 juni 2021
kl 19:49:54