MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 15206017
nr 1520 6017
Byrå
Vitlackerad, beslag i mässing. Bredd: 124 cm. Djup: 52 cm. Höjd: 72 cm
Kondition: bruksslitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 6 februari 2023
kl 19:48:47
6/2 19:42:24