FURNITURE / Tables / Smoking table 10469037

nr 1046 9037

SMOKING TABLE

med mässingsbricka, 1920s, diameter: 66 cm, height: 70 cm, wear.

med mässingsbricka, 20-tal, diameter: 66 cm, höjd: 70 cm

Condition: slitage

800

SEK 600

Monday July 18 2016
at 19:40:21

9/7 22:46:17 1      500 kr
16/7 17:52:25 2      Vinnande bud