ART / Lithographs / Litograph 8122020
nr 812 2020
LITOGRAPH (F)
Christian Berg, "Tre träd III", 1962, Pt, with dedication, subject size: 42 x 25,
Christian Berg, "Tre träd III", 1962, Pt, med dedikation, motivets mått: 42 x 25
1500
SEK 300
Monday Mars 4 2013
at 20:46:33
1/3 14:27:46