FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 9603210
nr 960 3210
CHAIRS
6 parts, late 19th century, wear,
6 st, Sent 1800-tal, Slitage
1000
SEK 100
Monday May 11 2015
at 20:05:31
11/5 19:58:36