SILVER & METAL / Silver / Etuie 3978218
nr 397 8218
Etuie
Lenght: ()
Silver, 1940-tal, längd: 17
1000
SEK 2800
Monday February 20 2006
at 16:00:00
18/2 19:36:39
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver