KONST / Litografier / Färglitografi 16152067
nr 1615 2067
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, numrerad 142/375. Färglitografi, bildmått: 44x59 cm, yttermått inklusive ram: 63x78 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:21:14
800 kr
1.500 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
22 apr