ART / Lithographs / Litograph 8122143
nr 812 2143
LITOGRAPH (F)
Runi Langum, "Trekant" sign. 1/100 BM 47x62,
Runi Langum, "Trekant" sign. 1/100 BM 47x62
1000
SEK 350
Monday Mars 4 2013
at 20:35:50
3/3 13:59:16
300 kr
4/3 17:20:50